ماسک جادویی و شگفت انگیز برای رشد موها

موهای سالم و درخشان در زیبایی چهره ما تأثیر شگرفی دارد و موجب اعتماد‌ به‌ نفس در زندگی اجتماعی و دید مثبت نسبت به خود می‌ شود.

0

در آینه که نگاه می کنید مدام حسرت زمانی را می خورید که موهای تان هنوز پرپشت بود و نریخته بود اما افسوس هیچ سودی نخواهد داشت. موهای سالم و درخشان در زیبایی چهره ما تأثیر شگرفی دارد و موجب اعتماد‌ به‌ نفس در زندگی اجتماعی و دید مثبت نسبت به خود می‌ شود.

کم‌ پشتی و در نهایت طاسی سر نتیجه‌ی ضعیف و نازک شدن تار‌های موست. این مشکل علاوه بر این که به پایه‌ های اعتماد‌ به‌ نفس ضربه می‌ زند، ممکن است فرد را تا حد ابتلا به افسردگی پیش ببرد

برای رشد مجدد موهای ریخته شده بهتر است خودتان دست به کار شوید. مثل همیشه استفاده از راه و روش گیاهی و طب سنتی بهترین گزینه ی پیشنهادی است که در زیر بهترین ماسک برای تقویت و پرپشت شدن موهای ریخته شده را به شما معرفی می کنیم.

رشد موهامو زیبایی خاصی به چهره می بخشد و آدم بدون مو چهره اش زیبایی آن چنانی ندارد.

اگر از کم مویی و بد رشد بودن موهای تان ناراضی هستید یا اگر در اطراف تان آدم کم مو می بینید و می خواهید به او کمک کنید، پیشنهاد می کنیم ماسک موی جادویی که در ادامه به آن اشاره می کنیم را امتحان کنید و نتیجه آن را ببینید.

این ماسک موی جادویی در تقویت ریشه های مو و هم چنین رشد سریع آن به شما کمک می کند.چه خانم ها و چه آقایان با مشکلات ریزش مو مواجه هستند به ویژه زمانی که مو نازک و شکننده باشد. ریزش مو در مردان بیشتر دلایل ژنتیکی داشته و در زنان نیز بیشتر به خاطر رنگ کردن مو و استفاده از مواد شیمیایی است.

نرم کننده های مو نیز در سرعت رشد آن اثر منفی می گذارند. به همین دلیل قصد داریم ماسک مویی را به شما معرفی کنیم که در رشد سریع موهای تان کمک شایانی می کند. نتایج جادویی این ماسک در طول یک شب هم محسوس است.

این ماسک تمام مواد مغذی طبیعی برای رشد مو را به آن رسانده که باعث درخشندگی و بهبود کیفی موهای تان می شود. ریشه مو نیز پس از دریافت آن مواد مغذی رشد سریع تری را تجربه خواهد کرد.

رشد موهامواد مورد نیاز و طرز تهیه ماسک مو :

برای تهیه این ترکیب شما تنها به ۳ ماده نیاز دارید :

– دو قاشق غذاخوری روغن کرچک

– یک عدد زرده تخم مرغ

– یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی

کافی است تمام موارد را داخل ظرفی ریخته و آن ها را خوب با هم مخلوط کنید. سپس ریشه های موهای تان را به خوبی با ترکیب حاصل شده ماساژ دهید و باقیمانده آن را روی سرتان اعمال کنید. پس از آن، سر را با یک پلاستیک یا کلاه ویژه مو بپوشانید.

سپس اجازه دهید تا ترکیب به مدت ۲ تا ۴ ساعت روی موهای تان بماند. در نهایت نیز موهای تان را آب بکشید.
این کار را یک تا دو مرتبه در هفته و به مدت ۲ ماه تکرار کنید, تا نتیجه ی شگفت انگیز این ماسک را با چشمان خود ببینید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.