راهی عالی برای سم زدایی کبد با نوشیدنی جعفری

جعفری از خواص بی نظیری مانند تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش وزن برخوردار است هم چنین یکی از روش های عالی برای سم زدایی و پاک سازی کبد می باشد.

0

جعفری گیاه علفی، دو ساله و معطر است که ارتفاع آن تا هفتاد سانتی متر می رسد. برگ های آن به رنگ سبز تیره و دارای بریدگی های لوزی یا مثلث شکل است. جعفری از خواص بی نظیری مانند تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش وزن برخوردار است هم چنین یکی از روش های عالی برای سم زدایی و پاک سازی کبد می باشد.

جعفری یک منبع بسیار خوب از ویتامین A، ویتامین K، ویتامین C، ویتامین E، نیاسین، ویتامین B6، ویتامین B12، کلسیم، آهن، منیزیم، منگنز، فسفر، پتاسیم، روی و مس است. هم چنین برگ جعفری حاوی کربوهیدرات، چربی و پروتئین می باشد.به علاوه جعفری منبع غذایی خوبی از آهن و اسیدفولیک است.

سم زدایی کبد با جعفریسم زدایی کبد با جعفری:

نوشیدنی پر خاصیت جعفری کبد را سم زدایی می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و پوست را پاک سازی می کند. کبد در سلامت کلی بدن مثل چربی سوزی ،سم زدایی و از بین بردن مواد زائد اهمیت زیادی دارد, برای همین مسئولیت مهم و درگیر بودن با سموم بدن به راحتی در معرض چرب شدن و بیماری قرار می گیرد پس باید در برنامه غذایی و مراقبت های مهم سلامت بدن عضو مهم کبد را نباید نادیده گرفت.

سلامت کبد در اثر سبک زندگی نادرست غذاهای ناسالم به خطر می افتد در چنین مواقعی می توانید با مصرف غذاهای مفید و طبیعی سلامت خود را بهبود بخشید ، یکی از خوردنی های طبیعی که برای حفظ سلامتی و سم زدایی کبد بسیار توصیه می شود جعفری است.

سم زدایی کبد با جعفرینوشیدنی جعفری برای سم زدایی و پاک سازی کبد:

این نوشیدنی که ماده اصلی آن جعفری است برای سم زدایی بدن و کبد موثر بوده و سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد ، در واقع این نسخه با جلوگیری از عفونت تورم گوارش را کمک و میزان کلسترول و گلوکز را کنترل می کند و معجونی برای پاک سازی داخلی پوست است.

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی سم زدایی کبد

  • دو عدد لیمو
  • ۲۰۰ میلی لیتر آب
  • یک عدد خیار
  • یک مشت جعفری

طرز تهیه و مصرف نوشیدنی سم زدایی کبد

همه این مواد را خوب ترکیب کنید تا مخلوط همگنی به دست بیاید.

این نوشیدنی را یک یا دو بار در روز به مدت یک ماه بنوشید.

دو ماه مصرف نوشیدنی را متوقف و دوباره شروع به مصرف کنید.

تأثیرات این نوشیدنی را به زودی خواهید دید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.