روش های رفع سیاهی زیر بغل با ماسک های گیاهی و خانگی

برای درمان و رفع سریع سیاهی زیر بغل بهترین و موثرترین روش ،استفاده از ماسک های روشن کننده ی پوست زیر بغل با ترکیبات گیاهی طب سنتی است.

0

برای درمان و رفع سریع سیاهی زیر بغل بهترین روش ،استفاده از ماسک های روشن کننده پوست زیر بغل با ترکیبات گیاهی طب سنتی است که در ادامه این بخش به آن ها خواهم پرداخت.

این بخش بعد از مدتی استفاده از روش های مختلف رفع موهای زائد، دچار مشکل تیرگی و سیاهی می شود. استفاده از ماسک های گیاهی و خانگی طب سنتی روشن کننده زیر بغل بهترین گزینه است.

رفع سیاهی و تیرگی زیر بغل برای افرادی که به زیبایی پوست بدن شان اهمیت می دهند امری مهم است. اکثر خانم ها و آقایان بعد از مدتی استفاده از روش های مختلف در رفع موهای زائد دچار مشکل تیرگی و سیاهی پوست زیر بغل می شوند که موجب نا زیبا شدن پوست این بخش از بدن خواهد شد . برای درمان و رفع سریع سیاهی زیر بغل بهترین روش استفاده از ماسک های روشن کننده پوست زیر بغل با ترکیبات گیاهی طب سنتی خواهد بود که در ادامه این بخش به آن ها خواهم پرداخت.

ماسک های گیاهی رفع تیرگی و سیاهی زیر بغل

رفع سیاهی زیر بغلروغن نارگیل برای رفع سریع سیاهی زیر بغل

یکی از پیشنهادات عالی متخصصان پوست و زیبایی برای رفع تیرگی و سیاهی زیر بغل استفاده از روغن نارگیل است.برای رفع تیرگی زیر بغل یک قاشق مربا خوری روغن نارگیل به زیر بغل تان بمالید و خوب ماساژ دهید. اجازه دهید روغن نارگیل به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در این بخش باقی بماند و سپس با آب و صابون محل را بشویید.برای نتیجه ی بهتر هفته ای دو مرتبه این روش را تکرار کنید تا به نتیجه برسید.

خیار یک روش ساده برای رفع سیاهی زیر بغل

این روش بسیار ساده است و به این ترتیب که شما می توانید خیار را به ورقه های بلند بلند برش زده و روی محل مورد نظر قرار دهید ، بعد از نیم ساعت می توانید تکه های خیار را از روی زیر بغل برداشته و پوست را آبکشی کنید. هم چنین می توانید یک پارچه پنبه ای آغشته به آب خیار کنید و بعد از ۱۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.

سیب زمینی یک روش برای رفع تیرگی زیر بغل

سیب زمینی نیز نوعی سفید کننده طبیعی است. شما می توانید تکه های سیب زمینی را بر پوست این ناحیه بمالید یا این که سیب زمینی را رنده کرده و پوست زیر بغل را به آب آن آغشته کنید. در هر صورت، اجازه دهید پوست به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آغشته به این ماسک ضد تیرگی زیر بغل بماند و سپس با آب ولرم شست و شو دهید.

رفع سیاهی زیر بغللیمو ترش قوی ترین روش رفع تیرگی زیر بغل در طب سنتی

یک راه موثر دیگر برای سفیدتر کردن زیر بغل، مالیدن آب لیمو به پوست این ناحیه است. این کار را باید هر روز و پیش از حمام انجام دهید. لیمو یک سفید کننده طبیعی است که به تدریج رنگ پوست را روشن تر می کند. پس از حمام، کمی مرطوب کننده به پوست زیر بغل تان بزنید و تا چند روز از اسپری و مام زیر بغل استفاده نکنید.

ماسک گیاهی گلاب برای رفع سیاهی زیربغل

پودر چوب صندل و چند قطره گلاب را مخلوط کرده و خمیری به دست آورید. این خمیر را روی پوست زیر بغل خود بگذارید. صبر کنید تا خمیر خشک شود، سپس بشویید. این روش یکی از بهترین روش های روشن تر کردن پوست زیر بغل در خانه می باشد.

رفع سیاهی زیر بغلماسک سفید کننده تیرگی و سیاهی زیربغل با لیمو و زردچوبه

برای تهیه این ماسک در خانه، کافی است یک مشت آرد نخودچی را با کمی ماست، لیمو و کمی زردچوبه مخلوط کنید و بر پوست زیر بغل تان بمالید. اجازه دهید این ماسک خانگی مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی پوست باقی بماند تا به خوبی اثر کند.بعد با آب بشویید.

روش فوری رفع سیاهی زیر بغل با ماسک زعفران با شیر و خامه

یک راه موثر و طبیعی دیگر که می توانید تاثیر آن را در دو روز مشاهده کنید استفاده از مخلوط کمی زعفران با دو قاشق غذا خوری شیر یا خامه است. این مخلوط را قبل از خواب به زیر بغل خود بمالید و اجازه دهید تا صبح بر پوست این ناحیه بماند. این مخلوط نه تنها رنگ زیر بغل را روشن تر می کند، بلکه باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود.

رفع سیاهی زیر بغل با شیر

شیر به دلیل داشتن مواد مفید برای پوست و رفع تیرگی می تواند گزینه ی مناسبی به عنوان درمان خانگی و طبیعی برای رفع تیرگی زیر بغل باشد.

روش استفاده :
یک پارچه نخی را کاملا به شیر آغشته کنید و آن را روی پوست محل مورد نظر یعنی زیر بغل قرار دهید ، بعد از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پارچه آغشته به شیر را برداشته و زیر بغل تان را با آب گرم کاملا بشویید. بهترین زمان برای انجام این روش صبح قبل از دوش گرفتن و یا شب قبل از خواب است.

رفع سیاهی زیر بغلرفع تیرگی پوست زیر بغل با عسل و شکر

باز هم عسل به عنوان پیشنهادی برای درمان های خانگی و طبیعی ، برای تهیه این رفع کننده تیرگی و سیاهی پوست زیر بغل کافیست:
۲ قاشق غذاخوری عسل
۱ قاشق پر شکر
را با هم ترکیب کنید و با استفاده از یک ابزار مناسب ترکیب را روی پوست زیر بغل به خوبی بمالید و اجازه دهید ۲۰ دقیقه در همان حالت باقی بماند و بعد از سپری شدن زمان مشخص با آب ولرم پوست زیر بغل را آبکشی کنید.

جوش شیرین سیاهی و تیرگی زیربغل را محو می کند.

با ترکیب جوش شیرین و آب خمیری تهیه کنید و لایه ای نازک از آن را زیر بغل تان بمالید. بعد از خشک شدن خمیر آن را بشویید و برای رفع سریع و فوری تیرگی زیر بغل هفته ای دومرتبه این روش را تکرار کنید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.