مزایای استفاده از کرم دور چشم

برای درمان و پیشگیری از چروک های اطراف چشم از کرم دور چشم استفاده می کنیم. همه ما در داروخانه ها و فروشگاه ها انواع و اقسام کرم دور چشم را دیده ایم.

0

برای درمان و پیشگیری از چروک های اطراف چشم از کرم دور چشم استفاده می کنیم. همه ما در داروخانه ها و فروشگاه ها انواع و اقسام کرم دور چشم را دیده ایم. این کرم ها به چه درد می خورند و چرا باید استفاده کنیم . و این کرم ها مختص چه کسانی است در این بخش اطلاعات کاملی را در این باره می دهیم.

ماجرا بدین صورت است که جنس پوست اطراف چشم کمی با جنس پوست بقیه صورت فرق می کند. پوست دور چشم حساس تر و نازک تر هست و غدد چربی کمتری دارد. به همین خاطر به رطوبت بیشتری احتیاج پیدا می کند. بنابراین اگر از کرمی که به صورت تان می زنید، به دور چشم های تان هم بزنید، ممکن است رطوبت کافی را به آن ناحیه نرسانید.

کرم دور چشمدو دلیل دیگر برای استفاده از کرم دور چشم وجود داره: درمان و پیشگیری از چروک ها. ما خیلی اوقات در حال لبخند زدن هستیم (چون آدمهای شادی هستیم) و این اتفاق در طول زمان باعث جا افتادن خط و چروک دور ناحیه ی چشم می شود. پس هر چقدر زودتر شروع به استفاده از کرم دور چشم بکنید، بهتر هم هست (حتی از ۲۰ سالگی به بعد!) .

اگر همین الان آثار لبخند و حرکات معمول چشم تان را می توانید ببینید ، کرم های دور چشم می توانند از عمق چروک های تان کم کنند و حتی حالت رنگ و رو رفتگی دور چشم را هم برطرف کنند. پف و سیاهی های دور چشم می توانند کلی سن شما را بیشتر از آن چه هست نشان بدهند، اما کرم دور چشم حلال این مشکل هست.

کرم دور چشماین کرم ها برای پوست حساس دور چشم سبک تر هستند و به چشم های شما احساس سبکی می دهند، در صورتی که اگر از کرم های معمولی برای دور چشم استفاده کنید به شما احساس چسبندگی و سنگینی دور چشم می دهند. این کرم ها معمولا بدون عطر و بو هستن که این موضوع هر گونه حساسیتی را برای استفاده از آن ها از بین می برد.

یادتان باشد موقع استفاده از کرم دور چشم آن را به آرامی با یک انگشت (انگشت حلقه ازدواج بهترینه، چون از همه ی انگشت ها ضعیف تر هست) دور چشم تان بزنید و با بلند کردن انگشت حین مالیدن کرم، پوست دور چشم رو از هرگونه کشیدگی و شل شدن در امان بدارید.

از کرم دور چشم باید هر صبح و شب استفاده کنید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.