اگر نگران زیبایی خود هستید, حتما از ویتامین E استفاده کنید.

ویتامین E یکی از آنتی اکسیدان های محلول در چربی قدرتمند است که مزایای زیبایی بسیاری برای پوست به همراه دارد. اگر نگران ظاهر خود هستید ، ویتامین E را از یاد نبرید.

0

ویتامین E یکی از آنتی اکسیدان های محلول در چربی قدرتمند است که مزایای زیبایی بسیاری برای پوست به همراه دارد. اگر نگران ظاهر خود هستید ، ویتامین E را از یاد نبرید.

ویتامین ها بر اساس حلالیت آن ها در آب و یا در چربی به دو گروه تقسیم می شوند، ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین های محلول در چربی است.

خواص ویتامین E:

این ویتامین هم چون ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و اثر شیمیایی مخربی که به بافت های بدن لطمه می زند را از بین می برد. ویتامین E در لایه چربی دیواره سلول و داخل سلول قرار می گیرد، از تخریب دیواره سلول جلوگیری و از غشای سلول ها محافظت می کند.

ویتامین E به دلیل تاثیر زیادی که در مبارزه با رادیکال های آزاد که موجب پیری زود رس در پوست می شوند، دارد، به عنوان ویتامین جوانی شناخته می شود.

بنابراین اگر می خواهید پوست تان دچار چین و چروک نشده و زیبایی تان را با محصولات طبیعی به دست آورید باید به سراغ ویتامین E بروید.

ویتامین Eمکمل های ویتامین E و پیشگیری از چین و چروک صورت:

– استفاده از مکمل های ویتامین E که به صورت کپسول وجود دارند، با تجویز پزشک به پوست شما برای بازسازی سریع تر کمک می کند و از آن در مقابل آلودگی های محیطی و نور خورشید محافظت می کند. شما می توانید پس از شستن صورت تان، در این کپسول حفره ای با سوزن ایجاد کرده و آن را روی پوست تان به عنوان ماسک استفاده کنید.

– با توجه به تاثیری که ویتامین E در مبارزه با چین و چروک دارد، یکی از ترکیبات اصلی کرم های تجاری ضد پیری است. اما تاثیر بهتر آن زمانی است که شب ها با ترکیب محتوای این قرص با روغن نارگیل، پوست تان را ماساژ دهید، با این کار پوست صورت تان شاداب و جوان می شود.

– شما هم چنین می توانید محتوای چند عدد کپسول را در نرم کننده ی صورت تان بریزید، تا تاثیر آن در از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز صورت چند برابر شود.

ویتامین E– این کپسول را می توانید به عنوان یک ماسک برای رطوبت رسانی به پوست و جوان سازی استفاده کنید. اگر مواد داخل این کپسول را با خیار ترکیب کنید درخشندگی از دست رفته پوست تان باز خواهد گشت.

برای این کار خیار رنده شده را با دو عدد کپسول ویتامین E ترکیب کنید و برای مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی پوست تان بگذارید. این کار موجب افزایش زیبایی شما شده و جای زخم روی پوست تان به راحتی از بین می رود. ویتامین E به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بهبود پوست آسیب دیده را تسریع می کند و اسکارها را از بین می برد.

– خوردن روزانه ی این کپسول البته با تجویز پزشک، موجب بهبود سیستم ایمنی و محافظت از بدن در برابر بیماری ها به خصوص بیماری های عروقی می شود.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.