معرفی راه کارهای خانگی که باعث پرپشت شدن ابروها می‌شود.

یکی از عوامل زیبایی ابروهای پرپشت است که نقش شگفت انگیزی در زیبایی صورت دارد. داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت شدن ابروها از جمله خواسته‌ های مهم خانم‌ ها است.

0

یکی از عوامل زیبایی ابروهای پرپشت است که نقش شگفت انگیزی در زیبایی صورت دارد. داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت شدن ابروها از جمله خواسته‌ های مهم خانم‌ ها است. در این مقاله شما را با روش های طبیعی و خانگی برای پرپشت کردن ابروها آشنا می کنیم.

داشتن ابروهایی پرپشت و ضخیم رویای بسیاری از خانم‌ هاست که رسیدن به آن با به کارگیری چند روش ساده میسر می‌شود. در اینجا به معرفی راه کارهای خانگی و در دسترسی می‌پردازیم که باعث پرپشت شدن ابروها می‌شود.

راه کارهای پرپشت شدن ابروها:

روغن کرچک ابروهای تان را پرپشت می‌کند.

روغن کرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می‌شود و هم چنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌کند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهای تان قرار دهید این کار سبب افزایش رشد و پرپشت شدن ابروها خواهد شد.

پرپشت شدن ابروهاتاثیر مثبت روغن نارگیل در رشد ابرو

روغن های حاوی روغن نارگیل، فوق العاده با ارزش هستند. شما می توانید با اطمینان کامل از آن روی ابرو را پوشانده و از نتیجه آن لذت ببرید.

روغن نارگیل برای ابرو بسیار موثر بوده و با خاصیت مرطوب کنندگی و تغذیه کننده، سبب تحریک فولیکول مو شده و به آن ها در طول مراحل رشد، کمک می کند. بنابراین در صورتی که دچار ریزش مو ابرو بوده یا ابروهای نازک و کمرنگی دارید، این روش را حتما امتحان کنید

روغن نارگیل هم همانند روغن کرچک به رشد ابروهای شما کمک بسیاری می‌کند و به دلیل داشتن ویتامین‌ های مختلف آن ها را تیره هم می‌کند روغن نارگیل را کمی گرم کنید و ابروهای تان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را بر روی ابروی خود بزنید

بذر شنبلیله سبب رشد و پرپشت شدن ابروها و صخامت تارهای آن می‌شود. بذر شنبلیله را به مدت ۵ دقیقه خیس کنید و سپس آن را بکوبید و با کمی روغن نارگیل مخلوط کنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آن را ببینید.

پرپشت شدن ابروهاآب پیاز بافت کلاژنی پوست را تقویت می‌کند

آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت کلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود؛ یک پیاز کوچک را رنده کنید و آب آن‌ را صاف کنید سپس ابروهای تان را به مدت ۵ دقیقه به کمک آن ماساژ دهید این کار باعث پرپشت شدن ابروها می شود.

برای پرپشت شدن ابروها تغذیه مناسب داشته باشید.

کمبود ویتامین یکی از عوامل موثر در ریزش ابرو است و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A, C, b ,k را در برنامه غذایی خود قرار دهید. هم چنین مصرف غذاهایی که سرشار از امگا ۳ هستند را فراموش نکنید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.