راز های زیبایی که باید همه ی خانم های شیک و امروزی بدانند.

در دنیای آرایش و میکاپ نکته‌ های پنهانی از راز های زیبایی وجود دارد که رعایت این نکات می‌تواند نقشی درخشان در زیبایی پوست ، مو و سلامت این دو ایفا نماید.

0

در دنیای آرایش و میکاپ نکته‌ های پنهانی از راز های زیبایی وجود دارد که رعایت این نکات می‌تواند نقشی درخشان در زیبایی پوست ، مو و سلامت این دو ایفا نماید.

خانم‌ های امروزی پس از تجربه انواع تکنیک‌ ها و لوازم آرایشی به این نتیجه رسیده‌اند که ترفند ها و مواد طبیعی می‌تواند موجب زیبایی هرچه بیشتر آن ها باشد. در این مقاله به بررسی این ترفند ها پرداخته و مروری کامل بر آن ها خواهیم داشت.

راز های زیبایی خانم‌ های شیک و امروزی:

اولین راز زیبایی در کنترل استرس است.

کنترل و از میان برداشتن استرس کمک شایانی برای رفع افسردگی است. همه ما می دانیم که افراد افسرده چهره ای پیرتر از سن خود دارند و چین و چروک هایی کاذب در اطراف چشم، پیشانی و لب های این افراد وجود دارد. به همین دلیل باید همه ما در از میان برداشتن استرس به خود کمک کرده و آرامش را در زندگی خود حکم فرما سازیم.

انواع نوشیدنی ها یا آب میوه های طبیعی می تواند موجب آرامش و ریلکس بودن شده و استرس را کنترل نمایند. راز زیبایی بسیاری از انسان ها در تمامی دنیا در همین نکته می باشد.

مراقبت روزانه از پوست

رازهای زیبایی و سلامت پوست بسیاری از خانم ها، علاوه بر آرامش و ریلکس بودن، استفاده از ماسک های زیبایی و هم چنین رطوبت رسانی منظم و به موقع می باشد.

علاوه بر این ها استفاده از انواع کرم شب و روز نیز می تواند پوست را به طور عمیق تغذیه کرده و چربی و مواد معدنی مورد نیاز برای پوست انسان را به خوبی و کفایت در اختیار قرار دهد.

روغن زیتونرمز و راز های زیبایی طبیعی با روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یکی از مهم ترین راز های زیبایی طبیعی می تواند پوست را ترمیم کرده و به دلیل دارا بودن مقادیر بسیار بالای ویتامین E ماده ای مفید برای مقابله با رادیکال های آزاد به شمار می آید.

روغن زیتون یک ماده ضد پیری بوده و خاصیت رطوبت رسانی بسیار زیادی دارد. ماساژ موها پس از استحمام با روغن زیتون به رطوبت رسانی و درخشش موهای ما کمک بسیاری می نماید.

ارجحیت سادگی بر مد گرایی

یکی از مهم ترین راز های زیبایی که بسیاری از افراد توجهی به آن ندارند پیروی از خطوط اصلی صورت و نمایان ساختن زیبایی طبیعی چهره بوده که در بسیاری از موارد توسط میکاپ هایی غلیظ که در برهه ای از زمان مد شده و سپس فروکش می نماید، پوشانده می شود.

همه خانم ها باید این موضوع را مد نظر قرار داده و از مدل هایی که با چهره طبیعی آن ها همخوانی ندارد بپرهیزند.

استفاده زیرکانه از رنگ های فانتزی

سادگی و سلامت می تواند همواره زیبایی آفرین باشد، این راز زیبایی را هیچ گاه فراموش ننمائید. بسیاری از خانم ها از این راز مطلع بوده و به شکل محدود و ساده از رنگ های فانتزی در آرایش چهره خود استفاده می نمایند.

بدین ترتیب چهره آن ها از حالت یکنواخت خارج شده و بدون ایجاد تغییرات شدید دارای نشاط و طراوتی دوست داشتنی خواهد شد.

غذای سالمرژیم غذایی سالم و گیاهی

پیروی از یک رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه ها و سبزیجات همواره تضمین کننده زیبایی پوست و موهای شماست.

فست فود ها یا نوشابه های کافئین دار یا کربنات دار می توانند به شدت زیبایی شما را تهدید کرده و پوست صورت شما را دچار چین و چروک هایی کاذب نمایند. به همین دلیل برای مبارزه با روند پیری پوست بهتر است از یک رژیم غذایی کاملا سالم استفاده نمائید.

لایه برداری به موقع و استاندارد پوست با پودر قهوه

راز زیبایی بسیاری از خانم ها یا ستارگان سینما، استفاده از پودر قهوه به عنوان یک لایه بردار طبیعی می باشد. مقداری پودر قهوه را با روغن نارگیل طبیعی و خالص مخلوط نموده و به عنوان اسکراب صورت و بدن مورد استفاده قرار می دهند.

این لایه بردار علاوه بر از میان برداشتن سلول های مرده می تواند لیفت کننده و رطوبت رسان قوی برای پوست نیز به شمار آید.

شکلات تلخاستفاده از شکلات تلخ

فراموش نکنید که مصرف شکلات تلخ سبب ترشح هورمون اندورفین و سروتونین شده و باعث ریلکسی و شادابی خواهد شد. این ماده نشاط آور بوده و افسردگی و استرس را در درون افراد کاهش خواهد داد.

بنابراین برای داشتن چهره ای شاداب و با طراوت از مصرف شکلات تلخ رویگردان نباشید.

رازهای زیبایی جالب و کاربردی

-روغن زیتون طبیعی پوسته های زائد لب را از میان بر می دارد.

-ماساژ پوست سر با روغن نارگیل در سلامت و تقویت موهای سر بسیار مفید است.

-از مواد گیاهی و طبیعی برای سفید کردن دندان ها استفاده نمائید.

-برای رفع تیرگی دور چشم از ورقه های نازک سیب زمینی استفاده نمائید.

-استفاده از آب انگور  به عنوان ماسک صورت, یک ضد چروک قوی به شمار می آید.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.